در حال بارگذاری ...
 • اصغر نوبخت:

  حمایت از نمایش های مذهبی ضرورت است

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم با حضور در تمرینات نمایش مذهبی «خورشید کاروان» بر تولید و حمایت از نمایش های مذهبی تاکید کرد.

  به گزارش تئاتر قم، نمایش مذهبی «خورشید کاروان» به نویسندگی مهدی متوسلی و کارگردانی سید محمد جواد طاهری کاری از گروه تئاتر آرین در حال آماده سازی و تمرین جهت اجرای عمومی در تالار مرکزی شهر است. اصغر نوبخت؛ رئیس انجمن هنرهای نمایشی با حضور در تمریناتِ این نمایش، بر تولید تئاتر دینی و مذهبی تاکید کرد و حمایت از این نمایش ها را ضروری دانست و از افتتاح تالار بزرگ شهر با اجرای نمایش مذهبی که رنگ و بوی محرم و عاشورایی دارد ابراز خرسندی کرد. وی این حرکت را از برکات معنوی سیدالشهدا دانست و ضمن تشکر از عوامل این نمایش و مسئولین فرهنگ و هنر برای کارگردان و گروه اجرایی آرزوی موفقیت کرد.

  گفتنی است نمایش «خورشید کاروان» به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از ۲۰ مهرماه ۹۶ با حضور چهره های سرشناس تئاتر، سینما و تلویزیون در تالار مرکزی شهر افتتاح خواهد شد. سید محمد جواد طاهرى، على فرحناک، سید حمید لاجوردى، سید محمد حسینى، مهدى رکنى و ... بازیگران این نمایش هستند.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران