در حال بارگذاری ...
 • همکاری انجمن هنرهای نمایشی با هیئت دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه سلام الله علیها آغاز شد

  جلسه ای با حضور نوبخت مسئول انجمن هنرهای نمایشی، حجت الاسلام آخوندزاده معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و سرکار خانم حسینی مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد.

  به گزارش تئاتر قم، دانشگاه حضرت معصومه سلام الله علیها در نظر دارد نمایشی را با موضوع حضرت معصومه (س) به روی صحنه ببرد. این دانشگاه جهت تولید این نمایش با رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم جلسه ای را در دفتر نهاد رهبری دانشگاه برگزار کرد.

  در این جلسه که با حضور نوبخت مسئول انجمن هنرهای نمایشی، حجت الاسلام آخوندزاده معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، سرکار خانم حسینی مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و جمعی از دانشجویان هیئت دانشگاه برگزار شد نوبخت اعلام کرد، به دلیل اهمیت تک جنسیتی بودن دانشگاه و نام کریمه اهل بیت (س) آماده هر نوع همکاری هنری در زمینه هنرهای نمایشی را با این دانشگاه دارد.

  معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  از این همکاری اظهار خشنودی کرد و خواستار برگزاری تئاتر آئینی مذهبی توسط دانشجویان دانشگاه در راستای ارزش های اسلامی و شعار دانشگاه با عنوان بانوی فرزانه و اعتلای خانواده شد. نوبخت هم با ایده ای مشابه مباحث فوق را مورد تایید قرار داد. وی خاطر نشان کرد نتیجه ی این همکاری قطعا تئاترهای آیینی مذهبی خواهد بود که در سطح دانشگاه های ایران بدرخشد، زیرا این اولین همکاری مابین انجمن هنرهای نمایشی و دانشگاه ها در رابطه با جشنواره ملی کریمه است.

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان در همین جلسه جهت شروع فعالیت تئاتر این دانشگاه به برنامه ریزی و هماهنگی با بانوان کارگردان پرداخت.

  در پایان جلسه نوبخت از تمامی دانشجویان و کارکنان دانشگاه جهت تماشای تئاتر مذهبی «خورشید کاروان» به کارگردانی سید محمد جواد طاهری دعوت به عمل آورد که مورد استقبال هیئت دانشجویی قرار گرفت.
  مطالب مرتبط

  در آستانه آغاز سال تحصیلی

تقدیر از دو هنرمند در هنرستان هنرهای زیبای قم
  در آستانه آغاز سال تحصیلی

  تقدیر از دو هنرمند در هنرستان هنرهای زیبای قم

  آئین آغاز سال تحصیلی جدید در هنرستان هنرهای زیبای قم با حضور مسئولان، هنرمندان، هنرجویان، خانواده های هنرجویان و اساتید هنری روز یکشنبه اول مهر در سالن اجتماعات مجتمع شهید کلهری برگزار شد.

  |

  بیستمین جشنواره تئاتر استانی و اولین جشنواره تئاتر خیابانی

جداول زمانبندی جشنواره‌های استان قم منتشر شد
  بیستمین جشنواره تئاتر استانی و اولین جشنواره تئاتر خیابانی

  جداول زمانبندی جشنواره‌های استان قم منتشر شد

  اصغر نوبخت اعلام کرد: بیستمین جشنواره تئاتر استانی و اولین جشنواره تئاتر خیابانی استان قم به همت انجمن هنرهای نمایشی و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از ۱۲ شهریورماه ۹۷ آغاز به کار خواهد کرد.

  |

  نظرات کاربران