در حال بارگذاری ...
 • هنرمندان استان قم به دیدار محمد علی خبری رفتند

  اصغر نوبخت رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم به همراه جمعی از هنرمندان تئاتر به منزل محمد علی خبری استاد و مدرس دانشگاه رفته و با وی دیدار داشتند.

  به گزارش تئاتر قم، جمعی از هنرمندان استان جمعه سیزدهم بهمن ۹۶ به عیادت دکتر محمد علی خبری، استاد، مدرس و پیشکسوت تئاتر استان قم که در اثر سانحه تصادفِ اتوبوس صدمه دیده بود رفتند.

  در این دیدار استاد علی تفضلیان، اصغر نوبخت رئیس انجمن هنرهای نمایشی، علی فرحناک نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی، رضا ابوذر رئیس سینمای جوانان، عباس صفا، حامد جلالی و دیگر  هنرمندان حضور داشتند.

  گفتنی است، بامداد روز شنبه ۷ بهمن ماه ۹۶ اتوبوس حامل اساتید دانشگاه های کشور بر اثر خروج از مسیر اصلی در جاده ملایر – اراک، واژگون شد. اساتید دانشگاه های سراسر کشور برای حضور در سمیناری در نجف اشرف، از قم سوار اتوبوس شده و قصد داشتند از مرز مهران راهی نجف اشرف شوند که اتوبوس از مسیر اصلی منحرف و منجر به مجروح شدن ۶ تن و جان باختن یکی از اساتید شد. محمد علی خبری از پیشکسوتان تئاتر استان قم، در جمع اساتید حضور داشت که خوشبختانه آسیب جدی ندید و اکنون در صحت و سلامت کامل به سر می برد.
  نظرات کاربران