در حال بارگذاری ...
 • نمایش «کوچه های بنی هاشم» به مناسبت ایام فاطمیه در قم اجرا شد

  نمایش «کوچه های بنی هاشم» به نویسندگی و کارگردانی هادی افضلی نژاد از ۱۴ بهمن ۹۶ اجرا شد.

  به گزارش تئاتر قم، همزمان با آغاز ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س)، «کوچه های بنی هاشم» به کارگردانی هادی افضلی نژاد تلاشی از گروه تئاتر چاوش به سرپرستی اصغر نوبخت از ۱۴ بهمن ماه ۹۶ به مدت ۱۸ شب در دو سانس روی صحنه رفت.

  نمایش «کوچه های بنی هاشم» زندگی حضرت فاطمه، صحنه های ثقیفه و آتش کشیدن درب منزل فاطمه زهرا(س) را بازسازی و خیل عظیمی از هنردوستان و علاقه مندان به نمایش های مذهبی را با خود همراه کرده است.

  این نمایش با همکاری و تعامل ۲۰ بازیگر و یاریگر در قالب هفدهمین سوگواره کوچه های بنی هاشم و به همت هیئت محبین حضرت زینب(س) در ایام سوگواری حضرت زهرا و در راستای بزرگداشت مقام والای ایشان تهیه شده است و بازیگرانی همچون کریم ولدخانی، حسن ارمک، سید حسن محیط زاده، مهدی ایام، علی فرجی، حسن زارعی، مجید سیفی، وحید صفری، علی ایام، علی صادق و علی حیدری و... در آن به ایفای نقش می پردازند.

  علاقه مندان جهت تماشای این نمایش از ساعت ۱۹ الی ۲۳ به آدرس ۷۵ متری عمار یاسر، نبش کوچه ۵۱ مراجعه نمایند.
  مطالب مرتبط

  هادی افضلی نژاد کارگردان نمایش «کافه سایه»:

کاش بهتر دیده شویم
  هادی افضلی نژاد کارگردان نمایش «کافه سایه»:

  کاش بهتر دیده شویم

  هادی افضلی نژاد متولد ۱۳۴۱شهر شیراز او تجربه هنری را از سال ۱۳۶۷ با چند فیلم کوتاه و بلند شروع کرد و بیشتر در مقام بازیگر در سریال های ارابه مرگ،اسوه ها،جاده تباهی،مخمصه و... به ایفای نقش پرداخت.هادی افضلی نژاد از سال ۸۸ به کارگردانی و بازیگری تئاتر پرداخت.

  |

  «کافه سایه» در قم روی صحنه می رود

  «کافه سایه» در قم روی صحنه می رود

  «کافه سایه» نوشته ی ابراهیم عادل نیا و به کارگردانی هادی افضلی نژاد در آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ و هنر روی صحنه می‌رود

  |

  نظرات کاربران