در حال بارگذاری ...
 • نمایش «مروارید» و سه هزار مخاطب دانش آموز دبیرستان دخترانه

  نمایش «مروارید» در قالب طرح ملی کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی استانداری از ۶ لغایت ۱۰ اسفند در مدارس متوسطه دخترانه استان قم روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر قم، محمدرضا شاه مردی از اجرای نمایش «مروارید» به نویسندگی سید حسین فدایی حسین و کارگردانی خود در سطح مدارس متوسطه اول و دوم دخترانه مناطق دو و سه آموزش و پرورش در قالب طرح ملی کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی خبر داد. وی در خصوص اجرای این اثر گفت: این نمایش با بازی مهناز رودساز، فاطمه زارعی، مرضیه فتخانی و زهره کمیجانی تولید و به همت انجمن هنرهای نمایشی، استانداری ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و اداره کل آموزش و پرورش استان قم ده اجرا در مدارس متوسطه قم داشت که نزدیک به سه هزار دانش آموز دختر مقطع متوسطه اول و دوم موفق به تماشای آن شدند.

  شاهمردی زبان هنر را زبانی اثر گذار برای انتقال مفاهیم به ویژه در حوزه آسیب های اجتماعی دانست و تصریح کرد: ما شاهد تأثیر این نمایش در دانش آموزان بودیم و جا دارد این نمایش اجراهای بسیار بیشتری در سطح مدارس دخترانه قم داشته باشد که این همکاری و همراهی دستگاه های ذیربط را مطالبه می کند.

  این نمایش با حضور اصغر نوبخت رئیس انجمن هنرهای نمایشی و سید حسین فدای حسین نویسنده نمایشنامه «مروارید» و محمد رضا شاه مردی ۱۰ اسفندماه در دبیرستان نجمه به کار خود پایان داد.
  مطالب مرتبط

  جشنواره داخلی تئاتر خط با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی قم برگزار شد

  جشنواره داخلی تئاتر خط با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی قم برگزار شد

  جشنواره داخلی تئاتر خط که توسط موسسه تئاتر طراوت و به مناسبت پایان دوره های آموزشی با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی قم همزمان با سالروز ورود حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) به شهر قم برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران