در حال بارگذاری ...
 • با اجرای دو نمایش

  طرح ملی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در دبیرستان های پسرانه استان قم آغاز شد

  با اجرای دو نمایش «به من توجه کن» و «پدر و پسران» از ۱۲ اسفند ماه ۹۶ طرح کنترل و آسیب های اجتماعی استانداری در دبیرستان های پسرانه استان قم آغاز شد.

  به گزارش تئاتر قم، اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم، با هدف توسعه سلامت و نشاط اجتماعی در سطح استان و انتخاب دوست و هدایت استفاده از فضای مجازی، ویژه دانش آموزان با همکاری هنرمندان تئاتر استان، اقدام به برگزاری این طرح کرده است. در این طرح دو نمایش «به من توجه کن» و «پدر و پسران» با موضوع فضای مجازی و اینترنت در مقاطع متوسطة پسرانه  از ۱۲ اسفند ماه 96 به طور جدی آغاز شد.

  نمایش «به من توجه کن» کاری از گروه تئاتر سایه روشن به نویسندگی محمد جواد زرنوش و کارگردانی صمد آذرخش و محمد جواد زرنوش است. بازیگران نمایشِ «به من توجه کن» صمد آذرخش، جواد زرنوش و حامد عبدالله هستند. نمایش «پدر و پسران» کاری از گروه تئاتر چاوش به نویسندگی و کارگردانی محمد حسن خوشرفتار در ۲۰ دبیرستان پسرانه مناطق ۱ و ۲ آموزش و پرورش استان قم روی صحنه می رود.

  شهاب نیازمند، امیر عباس خوش نژاد و میثم عابدینی بازیگران این نمایش هستند.

  اجرای نمایش «مروارید» در طرح ملی کنترل و آسیب های اجتماعی ویژه دبیرستان های دخترانه از ۶ لغایت ۱۰ اسفند ماه ۹۶ به پایان رسید.

  این طرح زیر نظر اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و انجمن هنرهای نمایشی استان قم در حال برگزاری است.

  گفتنی است طرح آسیب های اجتماعی مورد استقبال دانش آموزان دبیرستان ها قرار گرفته و تلاش بر این است در صورت حمایت، اجرای نمایش ها به صورت مستمر در کلیه مدارس استان قم اجرا شود.
  نظرات کاربران