در حال بارگذاری ...
 • «گم‌شده» در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان قم به صحنه می‌رود

  نمایش «گم‌شده» به کارگردانی علی فرحناک از ۲۸خرداد تا ۲۳ تیر ۹۶ در قم روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر قم، علی فرحناک کارگردان این نمایش اظهار کرد: نمایش «گم‌شده» بیشتر به موضوع آسیب‌های اجتماعی به ویژه ارتباط نادرست خانواده‌ها و دختران فراری می‌پردازد و به نوعی این مشکل از زاویه‌ای بررسی می شود که یکی از دلایل فرار دختران در جامعة امروز ما اختلاف بین پدر و مادرها و گسست بین نسل‌ها و فضاها و ارتباط‌های ناسالم در فضای مجازی است که بسیار سهل‌الوصول جلوه می‌کند و برخی انسان‌ها با هم ارتباط‌های ناشناخته‌ای برقرار می‌کنند و معلوم نیست در پایان این گونه ارتباط‌ها اتفاق خوشایندی صورت گیرد.

  مدیر گروه تئاتر امروز گفت: داستان «گم‌شده» مربوط به گم شدن دختر ۱۶ ساله‌ ی یک خانواده است که اتفاق‌ها و مسائلی را به وجود می‌آورد تا بررسی شود دلایل فرار این دختر چه بوده است.

  نمایش «گم‌شده» کاری از گروه تئاتر امروز و با حمایت انجمن هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان استان قم از ۲۸ خرداد تا ۴ تیر هر شب ساعت ۲۲ و از ۵ تا ۲۳ تیر هر شب ساعت ۲۱ در خانه نمایش ماه واقع در فرهنگسرای جوان انتهای خیابان خاکفرج جنب نمایشگاه دائمی به روی صحنه خواهد رفت.

  کارگردان نمایش از اجرای ویژه عکاسان خبر داد و گفت: این اجرا با استقبال بسیار خوبی در ۲۸ خرداد مواجه شد وی افزود دوشنبه ۲۹ خرداد نیز شاهد اجرای ویژه هنرمندان، پیشکسوتان و مسئولین فرهنگی، هنری استان خواهیم بود.

  فرحناک در ادامه گفت نویسنده این نمایش حسن محسنی و بازیگران آن حامد جلالی، لیلاسادات موسوی، مهدی رکنی، محمد حاجی‌بابایی و زهرا آقایی هستند.

  طراح گریم حامد جلالی، طراح پوستر مرتضی فرحناک، موسیقی علی جلالی، منشی صحنه امیر حسین اخوان، ضبط صدا حامد جهانبخش، مدیر تبلیغات فرحان فرحناک، تصویربردار فرزاد جعفریان، مسئول فنی امیر طباطبایی دیگر عوامل نمایش هستند.

  وی از همه علاقه‌مندان به هنر نمایش به ویژه از علاقه‌مندان به مسائل اجتماعی و خانوادگی دعوت کرد تا از این نمایش بازدید کنند.
  مطالب مرتبط

  در جستجوی آرامش

یادداشت علی فرحناک کارگردان نمایش گمشده
  در جستجوی آرامش

  یادداشت علی فرحناک کارگردان نمایش گمشده

  نمایش«گم شده» به نویسندگی حسن محسنی و کارگردانی علی فرحناک از ۲۸ خرداد تا ۲۳ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان روی صحنه است. حامد جلالی، لیلاسادات موسوی، مهدی رکنی، محمد حاجی‌بابایی و زهرا آقایی بازیگران این نمایش هستند.

  |

  جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی برگزار شد

  جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی برگزار شد

  جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی، شنبه25 دی‌ماه با حضور سید حسین فدای حسین، رضا آزاد، علی فرحناک، مهدی نیک روش، ابوالفضل صادق و اصغر نوبخت جهت بالا بردن کیفیت هنر تئاتر قم و حمایت از هنرمندان تشکیل شد.

  |

  «منظومه» در تهران به صحنه می‌رود

  «منظومه» در تهران به صحنه می‌رود

  نمایش «منظومه» نوشته و کارگردانی علی فرحناک کاری از گروه تئاتر «امروز» استان قم از تاریخ ۲۸ شهریور تا ۱۰ مهرماه ۹۵ در ساعت ۲۱:۳۰ در تالار حافظ به صحنه می‌رود.

  |

  علی فرحناک :

جشنواره کریمه پل ارتباطی با جشنواره رضوی است
  علی فرحناک :

  جشنواره کریمه پل ارتباطی با جشنواره رضوی است

  نمایش «منظومه» در یازدهمین جشنواره تئاتر رضوی شرکت کرد و ۷ جایزه به دست آورد. به همین بهانه با علی فرحناک پیشکسوت تئاتر استان وهمچنین سرپرست گروه تئاتر امروز و نویسنده و کارگردان «منظومه» به گفت‌وگو نشسته ‌ایم.

  |

  نظرات کاربران