در حال بارگذاری ...
در جستجوی آرامش

یادداشت علی فرحناک کارگردان نمایش گمشده

نمایش«گم شده» به نویسندگی حسن محسنی و کارگردانی علی فرحناک از ۲۸ خرداد تا ۲۳ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان روی صحنه است. حامد جلالی، لیلاسادات موسوی، مهدی رکنی، محمد حاجی‌بابایی و زهرا آقایی بازیگران این نمایش هستند.

یادداشتی کوتاه از کارگردان نمایش«گمشده» به بهانه‌ی اجرای عموم این اثر در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان

 

امروزه روز آدم‌های اطراف‌مان، همه چیز دارند جز آرامش... هرچه که بخواهند، در کمترین زمان ممکن می‌توانند به آن دست یابند، جز آرامش... قرار است که در زیر یک سقف باشند، باهم، ولی فقط زیر یک سقف نفس می‌کشند... زیر سقفی که در آن همه چیز هست، جز آرامش... آرامش، دخترکی ست که گم شده است و همه به دنبال یافتن اویند، اما... کجا می‌توان یافت او را ؟... او خود در جستجوی محیطی آرام و امن، گریخته است از آنجایی که باید مأمن او باشد... بیرون از این خانه‌ی سرد، هیچ چراغی روشن نیست... اینجا سرد است و بیرون، زمهریر...

پس به کجا باید رفت در جستجوی آرامش؟...

همانجا باید جستجو کرد، دخترک تنهای یخ زده‌ی «گم شده» را...

 

این نمایش از ۲۸ خرداد تا ۲۳ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان روی صحنه است.

 
مطالب مرتبط

جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی برگزار شد

جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی برگزار شد

جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی، شنبه25 دی‌ماه با حضور سید حسین فدای حسین، رضا آزاد، علی فرحناک، مهدی نیک روش، ابوالفضل صادق و اصغر نوبخت جهت بالا بردن کیفیت هنر تئاتر قم و حمایت از هنرمندان تشکیل شد.

|

«منظومه» در  تهران به صحنه می‌رود

«منظومه» در تهران به صحنه می‌رود

نمایش «منظومه» نوشته و کارگردانی علی فرحناک کاری از گروه تئاتر «امروز» استان قم از تاریخ ۲۸ شهریور تا ۱۰ مهرماه ۹۵ در ساعت ۲۱:۳۰ در تالار حافظ به صحنه می‌رود.

|

علی فرحناک :

جشنواره کریمه پل ارتباطی با جشنواره رضوی است
علی فرحناک :

جشنواره کریمه پل ارتباطی با جشنواره رضوی است

نمایش «منظومه» در یازدهمین جشنواره تئاتر رضوی شرکت کرد و ۷ جایزه به دست آورد. به همین بهانه با علی فرحناک پیشکسوت تئاتر استان وهمچنین سرپرست گروه تئاتر امروز و نویسنده و کارگردان «منظومه» به گفت‌وگو نشسته ‌ایم.

|

نظرات کاربران