در حال بارگذاری ...
 • «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» در تالار شهید آوینی قم به صحنه رفت

  نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» به کارگردانی فرزانه خانمحمدی از ۴ لغایت ۱۰ شهریور ۹۶ روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر قم، نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» به نویسندگی مصطفی کولیوندی و کارگردانی فرزانه خانمحمدی در قم به صحنه می‌رود.

  خانمحمدی ضمن اشاره به انتخاب این اثر در بخش مسابقه نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی قم بیان کرد: نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» تلاشی از گروه تئاتر امروز و منتخب سومین جشنواره تئاتر کریمه است. وی ادامه داد مصطفی کولیوندی این نمایشنامه را بومی، مذهبی با رگه های طنز و با لهجه ی قمی ویژه سومین جشنواره تئاتر کریمه نوشت که در آن جشنواره نیز حائز کسب رتبه های بسیار شد.

  این کارگردان درباره خلاصه نمایش تشریح کرد، خانه ای اجاره ای با دو اتاق که دو خانواده در آن زندگی می کنند. احمد و پسرش بهمن که مشکل ذهنی دارد، عبدل، همسرش طاهره و دخترشان عصمت. قرآنی نوشته بقلم حضرت معصومه(س) می یابند که می تواند زندگیشان را زیرو رو کند و...

  على فرحناک، عطا منتظرى، فرزانه خانمحمدى، فاطمه رمضانى مقدم و فرحان فرحناک بازیگران نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» هستند.

  از دیگر عوامل نمایش می توان به طراح پوستر: هادی معزی، طراح لباس: فرزانه خانمحمدی، طراح گریم: حامد جلالی، طراح صحنه: هستی جلالی، منشی صحنه: سمیه پارسایی، مسئول تبلیغات: فرحان فرحناک اشاره کرد.

   اجرای عکاسان نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» یکشنبه ۵ شهریور ساعت ۱۷ در تالار شهید آوینی برگزار می شود.

  نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» از ۴ تا ۱۰ شهریور ۹۶ ساعت ۱۹ در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی روی صحنه می رود.
  مطالب مرتبط

  فرزانه خانمحمدی کارگردان نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت»:

تئاتردغدغه اصلی زندگی من است
  فرزانه خانمحمدی کارگردان نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت»:

  تئاتردغدغه اصلی زندگی من است

  نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» از ۴ تا 10 شهریور ساعت ۱۹ در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم روی صحنه است. با فرزانه خانمحمدی کارگردان این اثر درباره چگونگی کارگردانی این نمایش گفتگویی انجام داده ایم.

  |

  مرتضی جلالی کارگردان نمایش«گامی در دوزخ، گامی در بهشت» :

جای خالی فرهنگ خرید بلیت برای تماشای تئاتر
  مرتضی جلالی کارگردان نمایش«گامی در دوزخ، گامی در بهشت» :

  جای خالی فرهنگ خرید بلیت برای تماشای تئاتر

  نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» از ۳۱ خرداد با مضمون و درون مایه مذهبی در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم روی صحنه است. این نمایش اشک و لبخند را به تماشاگران هدیه می دهد در همین زمینه خبرنگار فارس گفتگویی با مرتضی جلالی، کارگردان نمایش «گامی در دوزخ، گامی ...

  |

  نظرات کاربران