در حال بارگذاری ...
 • «کلاژ» در پلاتو ماه قم روی صحنه می رود

  نمایش «کلا‌ژ» به طراحی و کارگردانی عطا منتظری در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۵ شهریور ۹۶ ساعت ۱۹ به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر قم، نمایش «کلاژ» به نویسندگی سید صدرا میرئی و کارگردانی عطا منتظری و تلاشی از گروه تئاتر امروز منتخب شرکت در نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی قم از ۱۱ شهریور در پلاتو ماه روی صحنه می رود.

  عطا منتظری کارگردان این نمایش به تئاتر قم گفت: امر مهم ازدواج و تشکیل خانواده با توجه به تغییر و تحولات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه با چالش جدی روبرو شده است و یکی از موضوعاتی که ذهن عموم مردم را به خود مشغول کرده مساله طلاق است. این نمایش به آسیب شناسی یکی از مسائل مهم در امر ازدواج آن هم عدم تفاهم بین زوج ها و انتخاب نادرست می پردازد که متاسفانه در نهایت به جدایی می انجامد.

  این کارگردان افزود، نمایش «کلاژ» در سومین جشنواره کریمه شرکت کرد و حائز کسب رتبه های زیر شد.

  سید صدرا میرئی رتبه ی نویسندگی سوم، عطا منتظری کارگردانی سوم، علی فرحناک بازیگری اول مرد، علی مقدم بازیگری دوم مرد ، زهرا فراهانی فشکی بازیگری اول زن و حمیده عمویی بازیگری سوم زن را کسب کردند.

  علی فرحناک، علی مقدم، حمیده عمویی و زهرا فراهانی فشکی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

  سید محمد جواد طاهری به عنوان استاد راهنما ، سید حمید لاجوردی آهنگساز ، مرتضی ایجادی طراح لباس ، فاضل حائری طراح گریم و محمدعلى خفاجی طراح پوستر و بروشور این نمایش را همراهی کردند.

  فاطیما رمضانی مقدم، منشی صحنه، مرتضی نوروزی، مدیر صحنه، محمد گنجى، مدیر اجرا، محمد خجسته، ساخت دکور و مسئول فنی، فرحان فرحناک، تبلیغات و هماهنگی، مهتاب آبخضر، عکاس، سمیه پارسایی، مسئول رزرو  از دیگر عوامل اجرایی نمایش کلاژ هستند.

  به این ترتیب تکلیف اجرای عمومی ۱۰ نمایش شرکت کننده در بخش مسابقه نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی قم مشخص شد و این جشنواره با دبیری اصغر نوبخت از ۱۸ شهریورماه آغاز به کار خواهد کرد.
  مطالب مرتبط

  گفتگو با عطا منتظری کارگردان و سید صدرا میرئی نویسنده نمایش «کلاژ»

مسئولین باید به هنرمندان نجیب و مظلوم تئاتر بها دهند
  گفتگو با عطا منتظری کارگردان و سید صدرا میرئی نویسنده نمایش «کلاژ»

  مسئولین باید به هنرمندان نجیب و مظلوم تئاتر بها دهند

  نمایش کلاژ منتخب شرکت در نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی قم به نویسندگی سید صدرا میرئی و کارگردانی عطا منتظری از ۱۱ شهریور در پلاتو ماه روی صحنه رفت. به همین بهانه با نویسنده و کارگردان این اثر به گفتگوی کوتاهی پرداختیم.

  |

  «منظومه» در قم به صحنه می‌رود

  «منظومه» در قم به صحنه می‌رود

  نمایش «منظومه» کاری از گروه تئاتر «امروز» نوشته و کارگردانی علی فرحناک  در قم به صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر قم، این نمایش رتبه نخست بازیگری مرد، رتبه دوم بازیگری مرد، رتبه سوم بازیگری ...

  |

  نظرات کاربران