در حال بارگذاری ...
  • نمایشنامه «کله ‌پوک‌ها» در حوزه هنری قم خوانده شد

    نمایشنامه‌خوانی نمایشنامه‌ی «کله ‌پوک‌ها» نوشته نیل سایمون به کارگردانی میلاد قره داغی در سالن سوره حوزه هنری قم با استقبال علاقمندان به تئاتر روبرو شد.

    به گزارش تئاتر قم، نمایشنامه‌خوانی نمایشنامه‌ی «کله ‌پوک‌ها» نوشته نیل سایمون به کارگردانی میلاد قره داغی در سالن سوره حوزه هنری قم با استقبال علاقمندان به تئاتر روبرو شد. پیش از آغاز نمایشنامه‌خوانی برای آشنایی مخاطبان با زندگی و آثار نویسنده‌ی اثر، فیلمی بر روی پرده اکران شد. در ادامه بازیگران؛ الهام محمودی، مهدی کاشی، محمد حیدری، علیرضا وفصی، محمدرضا سبحانی، مرتضی مصطفی‌زاده، فاطمه موسوی، هانیه کیانی، مهسا عسگری و سید مصطفی مقیمی به خوانش نمایشنامه «کله پوک‌ها» پرداختند. در این نمایشنامه‌خوانی که عصر دوشنبه 19 شهریور برگزار شد، محمد حیدری به عنوان دستیار کارگردان، محمد سعادتمند منشی صحنه، فاطمه رشید نریتور، محمد حیدری انتخاب موسیقی، عباس جلالی‌پور اپراتور نور و مهدی پاشویی به عنوان طراح بروشور، گروه را همراهی کردند.

    شایان ذکر است که تمامی عوامل اجرایی این نمایشنامه‌خوانی از هنرجویان کارگاه تئاتر اولین تجربه حوزه هنری قم هستند. این گروه پیش از این نمایشنامه‌ای از محمد چرمشیر را خوانده بودند.
    نظرات کاربران