در جستجوی آرامش

یادداشت علی فرحناک کارگردان نمایش گمشده

نمایش«گم شده» به نویسندگی حسن محسنی و کارگردانی علی فرحناک از ۲۸ خرداد تا ۲۳ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان روی صحنه است. حامد جلالی، لیلاسادات موسوی، مهدی رکنی، محمد حاجی‌بابایی و زهرا آقایی بازیگران این نمایش هستند.

یادداشتی کوتاه از کارگردان نمایش«گمشده» به بهانه‌ی اجرای عموم این اثر در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان   امروزه روز آدم‌های اطراف‌مان، همه چیز دارند جز آرامش... هرچه که بخواهند، در کمترین زمان ممکن می‌توانند به آن دست یابند، جز آرامش... قرار است که در زیر یک سقف باشند، باهم، ولی فقط زیر یک سقف نفس می‌کشند... زیر سقفی که در آن همه چیز هست، جز آرامش... آرامش، دخترکی ست که گم شده است و همه به دنبال یافتن اویند، اما... کجا می‌توان یافت او را ؟... او خود در جستجوی محیطی آرام و امن، گریخته است از آنجایی که باید مأمن او باشد... بیرون از این خانه‌ی سرد، هیچ چراغی روشن نیست... اینجا سرد است و بیرون، زمهریر... پس به کجا باید رفت در جستجوی آرامش؟... همانجا باید جستجو کرد، دخترک تنهای یخ زده‌ی «گم شده» را...   این نمایش از ۲۸ خرداد تا ۲۳ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان روی صحنه است.  
مطالب مرتبط

«گم‌شده»  در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان قم به صحنه می‌رود

«گم‌شده» در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان قم به صحنه می‌رود

نمایش «گم‌شده» به کارگردانی علی فرحناک از ۲۸خرداد تا ۲۳ تیر ۹۶ در قم روی صحنه می رود.

|

جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی برگزار شد

جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی برگزار شد

جلسه شورای مشورتی هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی، شنبه25 دی‌ماه با حضور سید حسین فدای حسین، رضا آزاد، علی فرحناک، مهدی نیک روش، ابوالفضل صادق و اصغر نوبخت جهت بالا بردن کیفیت هنر تئاتر قم و حمایت از هنرمندان تشکیل شد.

|

گروه تئاتر " امروز " میهمان انجمن نمایش استان قم

اصغر نوبخت مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان قم با گروه های ثبت شده نمایشی گفت‌وگو و هم اندیشی می کند

|

یادداشتی بر نمایش «منظومه»

نمایش منظومه ؛ اثری بی ادعا و تاثیرگذار
یادداشتی بر نمایش «منظومه»

نمایش منظومه ؛ اثری بی ادعا و تاثیرگذار

آرزو شفق-دپارتمان نقد تئاتر، علی فرحناک هم در مقام کارگردان و هم نویسنده ی این اثر به خوبی توانسته است با نگارش متنی تاثیرگذار که حاصل درک عمیق او از سوژه نمایشنامه است ...

|

«تماشاخانه» از سیمای استانی قم «شبکه نور» پخش می‌شود

«تماشاخانه» از سیمای استانی قم «شبکه نور» پخش می‌شود

اصغر نوبخت رئیس انجمن هنرهای نمایشی اعلام کرد علاقه مندانِ تئاتر از سیمای استانی قم «شبکه نور» برنامه تلویزیونی «تماشاخانه» را دنبال کنند.

|