در حال بارگذاری ...
 • بااهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی به گروه تئاتر ایده

  نشست آموزشی تئاتر کودک و نوجوان پس از آخرین اجرای نمایش سحروگامبالو در قم برگزار شد

  در ادامه ی فعالیتهای آموزشی انجمن هنرهای نمایشی استان قم ، نشست آموزشی با موضوع اهمیت اجرای نمایش برای کودکان و نوجوانان با حضور سید حسین فدایی حسین درتالار مرکزی قم برگزار شد.

  به گزارش تئاتر قم، دومین جلسه نشستهای آموزشی به بهانه ی نمایشهای در حال اجرا در استان قم ، با موضوع تئاتر کودک و نوجوان ، توسط انجمن هنرهای نمایشی در روز پنج شنبه شانزدهم خرداد پس از اجرای پایانی نمایش سحر و گامبالو در تالار مرکزی قم برگزار شد. در این جلسه  ابتدا علی فرحناک رئیس انجمن هنرهای نمایشی، به نمایندگی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم بااهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی از تلاشهای گروه تئاتر ایده در اجرای مستمر تئاتر برای کودکان و نوجوانان تقدیر نمود.

  سپس با حضور استاد سیدحسین فدایی حسین بعنوان کارشناس ، احمدسلیمانی کارگردان نمایش ، علی فرحناک رئیس انجمن هنرهای نمایشی و مرتضی مرتضوی راد مجری برنامه، ضمن گفتگو درباره ی دلایل نیاز کودکان به دیدن نمایش، از حضور مخاطبان نیز جهت بررسی دقیق تر موضوع استفاده شد.

  این جلسه و مطالب ارائه شده در آن، مورد استقبال خوب مخاطبان و هنرمندان حاضر در جلسه قرار گرفت.

  جلسات نقد و بررسی نمایشهای روی صحنه ، از طرحهای آموزشی انجمن هنرهای نمایشی استان قم در سال ۹۸ بوده و قرار است با توافق و همکاری گروه‌های نمایشی، تا پایان سال با قوت ادامه یابد.
  نظرات کاربران