در حال بارگذاری ...
 • به همت گروه تئاتر معلولین استان قم

  «هدیه سحرآمیز» در جشنواره تئاتر معلولین آفتاب پذیرفته شد

  نمایش هدیه سحر آمیز به کارگردانی مهدی خجستگی به بخش مسابقه جشنواره تئاتر معلولین آفتاب راه یافت.

  به گزارش تئاتر قم ،  نمایش "هدیه سحر آمیز"، نوشته حمزه اقبالی و کارگردانی مهدی خجستگی ، به نمایندگی از تئاتر استان قم به بخش مسابقه جشنواره تئاتر معلولین آفتاب راه یافت . این جشنواره از 4 الی 7 اسفند در مشهد مقدس برگزار خواهد شد .  
  علی رضا نامدار ، علی اصغر تقی پور ، فاطمه اخوندیان ، سمانه دلیر ، فاطمه فرکی ، مهدی سوری ، سید هاشم موسوی و الهه اکبری به عنوان بازیگران این نمایش و فاطمه حسینی مقدم ، به عنوان دستیار کارگردان در این نمایش حضور دارند. 
  شایان ذکر است ، گروه تئاتر معلولین استان قم ، از برترین گروههای تئاتر معلولین کشور بوده و تاکنون جوایز متعددی را در این جشنواره ها از آن خود نموده است.
  مطالب مرتبط

  در گفت‌وگو با کارگردان نمایش:

«پاهای خانم هزار پا» به موضوع خودباوری و اعتماد به نفس می‌پردازد
  در گفت‌وگو با کارگردان نمایش:

  «پاهای خانم هزار پا» به موضوع خودباوری و اعتماد به نفس می‌پردازد

  مهدی خجستگی کارگردان نمایش " پاهای خانم هزارپا " ، پس از موفقیتهای این نمایش در جشنواره های مختلف و اجراهای عمومی ، در گفت و گو با تئاتر قم ، درباره گروه تئاتر متشکل از معلولین توانمنداستان قم ، فعالیتهای این گروه را تشریح کرد.

  |

  اجرای نمایش «قصه ای از سرزمین مهربونی» در پلاتو ماه

  اجرای نمایش «قصه ای از سرزمین مهربونی» در پلاتو ماه

  نمایش شاد و کودکانه « قصه ای از سرزمین مهربونی» به کارگردانی مهدی خجستگی از ۲۶ تا ۳۱ شهریورماه ساعت ۱۹ در پلاتو ماه فرهنگسرای جوان واقع در میدان نواب،جنب نمایشگاه بین المللی استان قم به روی صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران