در حال بارگذاری ...
از سوی هیات موسس انجمن هنرهای نمایشی استان قم منتشر شد

فراخوان معرفی نمایندگان گروه‌های نمایشی ثبت شده استان قم برای شرکت در انتخابات

از سوی هیات موسس انجمن هنرهای نمایشی استان قم ، فراخوان معرفی نمایندگان گروههای نمایشی ثبت شده استان قم برای شرکت در انتخابات این انجمن و حضور در مجمع نمایندگان منتشر شد.

به گزارش تئاتر قم، علی فرحناک رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم به نمایندگی از هیات موسس این انجمن ، فراخوان معرفی نمایندگان گروههای نمایشی ثبت شده استان قم برای شرکت در انتخابات این انجمن و حضور در مجمع نمایندگان منتشرکرد.

در متن این اطلاعیه که برای مدیران گروههای نمایشی ثبت شده استان قم ارسال شده آمده است :

باسلام و سپاس از همراهی مدیران گروههای نمایشی و با توجه به برنامه زمانبندی برگزاری انتخابات مجمع نمایندگان و هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان قم به اطلاع می رساند ، که این انتخابات در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.لذا توجه به موارد ذیل جهت برگزاری انتخاباتی سالم و منظم ، موجب امتنان خواهد بود.
۱.برطبق اساسنامه جدید ، هریک از گروههای نمایشی ثبت شده و دارای پروانه استان که در سامانه ثبت گروههای نمایشی کشور ، به صورت رسمی دارای شناسنامه و مشخصات کامل باشند ، میتوانند بر حسب درجه بندی خود ، نماینده و یا نمایندگانی در مجمع نمایندگان داشته باشند.لذا ملاک حضور در مجمع نمایندگان و انتخابات پیش رو ، ثبت رسمی گروه در سامانه ثبت گروههای نمایشی کشور و در نهایت ، تایید معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم خواهد بود.
۲.مدیران گروههای نمایشی مجازند ، با درجه "الف" سه نفر ، با درجه "ب" دو نفر و با درجه "ج" یک نفر را از میان اعضای هسته مرکزی خود به نمایندگی از گروه نمایشی  انتخاب و با مراجعه به معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم واقع در خیابان ساحلی ، جنب ثبت احوال ، ساختمان شهید کمیلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، طبقه دوم ، و پر کردن فرم مربوطه ، جهت حضور در مجمع نمایندگان معرفی نمایند.
۳.مهلت مشاوره و تصمیم گیری درون گروهی جهت انتخاب این نمایندگان طبق اساسنامه به مدت یک هفته از دوشنبه ۳۰ فروردین تا یکشنبه ۵ اردیبهشت و زمان ثبت نام از سه شنبه ۶ الی پنج شنبه ۹ اردیبهشت خواهد بود.
۴.پس از ثبت نام نمایندگان گروههای نمایشی ، بررسی و تایید صحت عضویت رسمی افراد معرفی شده بر طبق اسناد موجود در سامانه ثبت گروههای نمایشی کشور ، توسط معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم انجام و به هیات موسس انجمن هنرهای نمایشی استان قم که برگزار کنندگان فعلی انتخابات هستند ، اعلام خواهد شد.
۵.با برگزاری اولین جلسه مجمع نمایندگان ، انتخاب رئیس ، نایب رئیس و دبیر این مجمع انجام شده و سپس ، برطبق برنامه زمانبندی این هیات رئیسه ، انتخابات هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی که پنج نفر خواهند بود به همراه انتخاب بازرس ، انجام خواهد شد.
تبصره یک : گروههای نمایشی که دارای تغییرات بوده و یا مراحل ثبت آنها کامل نشده است ، میبایست حتما نسبت به انجام نهایی ثبت گروه تا تاریخ ۹ اردیبهشت اهتمام و پیگیری لازم را انجام دهند.بدیهی ست در صورت عدم ثبت رسمی این گروهها تا تاریخ فوق الذکر ، امکان حضور در انتخابات را نخواهند داشت.
تبصره دو : معرفی شدگان به معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی میبایست عضو هسته مرکزی گروه خود باشند و سایر اعضای گروه امکان حضور در این مجمع را ندارند.
تبصره سه : با توجه به زمانبندی انجام شده و دعوت از ناظران انجمن هنرهای نمایشی کشور ، امکان تغییر یا تمدید تاریخهای اعلام شده وجود ندارد.
تبصره چهار : حضور شخص مدیر گروه نمایشی جهت معرفی و ثبت نام افراد الزامی ست و امکان واگذاری این امر به فرد دیگر وجود ندارد.
تبصره پنج : هر مورد دیگری که در این اطلاعیه به آن اشاره نشده است ، طبق موارد موجود در اساسنامه جدید انجمن هنرهای نمایشی انجام خواهد شد.لذا گروههای نمایشی میبایست به دقت اساسنامه را مطالعه و نسبت به آگاهی کامل از شرایط و ضوابط این انتخابات ، اهتمام ورزند.
تبصره شش : مدیران گروههای نمایشی میبایست نسبت به معرفی نهایی نمایندگان خود ، دقت لازم را لحاظ نمایند چرا که پس از ثبت نام و تکمیل و امضای فرم مربوطه ، امکان تغییر در اسامی وجود نخواهد داشت.
تبصره هفت : فعالیت درمجمع نمایندگان ، هیات رئیسه این مجمع ، هیات مدیره و بازرسی انجمن هنرهای نمایشی ، مستلزم صرف وقت مناسب جهت حضور در جلسات و فعالیتهای اجرایی ست.لذا در این مورد دقت شود تا افرادی که فرصت کافی برای این گونه امور ندارند معرفی نشوند. 
مجددا از همراهی تمامی عزیزان سپاسگزاریم.
هیات موسس انجمن هنرهای نمایشی استان قم
علی فرحناک.صدیقه مشایخی.مرتضی مرتضوی راد
۱۴۰۰/۰۱/۳۰
مطالب مرتبط

در آستانه برگزاری بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر انجام شد :

امضای تفاهم نامه همکاری انجمن هنرهای نمایشی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم
در آستانه برگزاری بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر انجام شد :

امضای تفاهم نامه همکاری انجمن هنرهای نمایشی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم

تفاهم نامه ی همکاری انجمن هنرهای نمایشی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در زمینه های تولید آثار نمایشی و تبلیغات شهری در آستانه برگزاری بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم امضا شد.

|

دبیر بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم :

پنجاه درصد از نمایش‌های شرکت کننده در جشنواره  با رویکرد دفاع مقدس تولید شده است
دبیر بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم :

پنجاه درصد از نمایش‌های شرکت کننده در جشنواره با رویکرد دفاع مقدس تولید شده است

علی فرحناک دبیر بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم در گفت و گویی با خبرنگار ایران تئاتر در مورد برگزاری این جشنواره و رویکرد های موضوعی ، داوری و چگونگی برگزاری آن توضیح داد.

|

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم :

از بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم تا حد امکان حمایت می‌کنیم
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم :

از بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم تا حد امکان حمایت می‌کنیم

جلسه مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی و مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری قم روز یکشنبه شانزدهم آبان ماه 1400 در محل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم برگزار شد.

|

در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات و مسئولین فرهنگی و هنری

پوستر بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم رونمایی شد
در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات و مسئولین فرهنگی و هنری

پوستر بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم رونمایی شد

نشست خبری بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم با حضور مسئولین فرهنگی و هنری و اصحاب رسانه و مطبوعات در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد.

|

نظرات کاربران