در حال بارگذاری ...
همزمان با اربعین حسینی؛

اجرای نمایش خیابانی «امضاء» در بلوار پیامبر اعظم شهر قم

همزمان با اربعین حسینی نمایش خیابانی «امضاء» در بلوار پیامبر اعظم شهر قم ویژه زائران اجرا شد.

به گزارش تئاتر قم، نمایش خیابانی «امضاء» به نویسندگی محمود مرادی جهان و کارگردان سیدحسن محیط زاده و نقش آفرینی سیدعلیرضا هاشمی، علی فرقدانی و مهدی داوودی در روز اربعین حسینی (ده اجرا) برای زائران بلور پیامبر اعظم استان قم اجرا شد.

بلوار پیامبر قم که حدفاصل حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران است، همه ساله با حضور زائران جامانده از قافله پیاده روی اربعین در عراق، حال و هوای ویژه اربعین را در شهر قم زنده کرده و میزبان علاقه مندان خاندان عصمت و طهارت است.

نمایش خیابانی «امضاء» کاری از موسسه میقات هنر با محوریت مدافعین حرم، جزو منتخبین نخستین جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان بوده و برای اجرای عمومی تولید شده است.

جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان در حاشیه برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بسیج هنرمندان و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم برگزار شده و هر گروه نمایشی منتخب در این جشنواره، تعداد 10 اجرای عمومی در سطح استان قم خواهند داشت.
مطالب مرتبط

محمود مرادی جهان کارگردان شرکت کننده در بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم :

برگزاری جشنواره با کیفیت نیازمند حمایت ارگان‌های دیگر و رفاقت بین هنرمندان است
محمود مرادی جهان کارگردان شرکت کننده در بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم :

برگزاری جشنواره با کیفیت نیازمند حمایت ارگان‌های دیگر و رفاقت بین هنرمندان است

محمودمرادی جهان سرپرست گروه نمایشی میقات هنر است که 15 سال در سطح استانی وملی به عنوان نویسنده ، کارگردان و بازیگر مشغول فعالیت است. او با نمایش « نمایش احساسات یک زن شوربخت» در جشنواره تئاتر استانی قم حضور دارد.

|

نظرات کاربران