در حال بارگذاری ...

هنرمندانِ جوانِ تئاتر قم، به بلوغ فکری رسیده‌اند

فرهاد بشارتی: بیست‌وسومین جشنواره‌ تئاتر استانی قم هم به پایان رسید؛ حدود شش سال پیش که برای داوری به استان قم آمده بودم، در زمان خودش با کارها و استعدادهای خوبی برخورد داشتم و انگار آن استعدادها الآن و در این زمان شکوفا شده‌اند و به بلوغ فکری رسیده‌اند.

در این دوره، کارهای قابل توجه و حرفه‌ای چه در زمینه‌ متن، بازیگری، کارگردانی و حتی موسیقی و طراحی صحنه و لباس وجود داشت که از این بابت خیلی خرسند شدم و برایم باعث افتخار بود که توانستم بار دیگر در خدمت هنرمندان و هنردوستان استان قم باشم تا آنان را به قضاوت بنشینم و بی‌اغراق هم یاد بگیرم و هم بتوانم با آنان رودررو درباره‌ مشکلات تئاتر شهرستان‌ها صحبتی داشته باشم.

ان‌شاالله که حضورم برایشان مفید باشد و آرزوی موفقیت را برایشان از خداوند متعال دارم.

در آخر هم باید یک تشکر ویژه از جناب آقای اصغر نوبخت داشته باشم که بدون هیچ چشم‌داشتی، سال‌ها در عرصه‌ تئاتر و جشنواره‌های تئاتر در خدمت جوانان عزیز استان قم هستند و به‌عنوان حامی جوان‌ها همیشه در کنارشان بوده‌اند و هستند.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با عضو هیئت انتخاب بیست‌وچهارمین جشنواره استانی تئاتر قم

سیدحسین فدایی حسین: اولویت انتخاب آثار تکنیک و فرم اجرا بود

سید حسین فدایی حسین عضو هیئت انتخاب بیست‌وچهارمین جشنواره استانی تئاتر قم در خصوص معیارهای داوری آثار راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره، می‌گوید در درجه اول کیفیت هنری اثر اهمیت داشت و در مراتب بعدی به جنبه‌های دیگری مانند مفهوم، محتوا و طرح مسائل روز توجه شده است، بنابراین ...

|

در نشست دبیر جشنواره تئاتر قم و مسئولان سازمان فرهنگی شهرداری مطرح شد

حمایت شهرداری از جشنواره استانی تئاتر قم
در نشست دبیر جشنواره تئاتر قم و مسئولان سازمان فرهنگی شهرداری مطرح شد

حمایت شهرداری از جشنواره استانی تئاتر قم

در نشست مشترک دبیر بیست‌وچهارمین جشنواره استانی تئاتر قم و سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری قم بر ضرورت مشارکت این سازمان در برگزاری مهم‌ترین رویداد هنری تئاتر استان تأکید شد.

|

در آستانه برگزاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان

نشست هم‌اندیشی هنرمندان تئاتر قم برگزار شد
در آستانه برگزاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان

نشست هم‌اندیشی هنرمندان تئاتر قم برگزار شد

هنرمندان قم در دیدار با دبیر جشنواره تئاتر این استان، خواستار پرهیز از نگاه‌های سلیقه‌ای در مراحل بازبینی و اجرای آثار نمایشی، افزایش کمک هزینه برای اجراهای عمومی، تبلیغ جشنواره در بیلبوردهای شهری، اطلاع‌رسانی اخبار جشنواره در رسانه‌ها و پخش تیزر آثار نمایشی از ...

|

نظرات کاربران