در حال بارگذاری ...
توسط مرتضی عقیقی ارائه شد

طرح راه اندازی اولین سالن اختصاصی تئاتر کودک و نوجوان در استان قم

مرتضی عقیقی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم به دیدار مدیرکل هنرهای نمایشی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی ایران و مدیر تئاتر شهر رفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در قم، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم در دیدار با کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجمن در استان قم در خصوص وضعیت فعلی و ظرفیت‌های بالقوه موجود در تئاتر قم مطالبی ارائه کرد.

عقیقی همچنین طرح راه اندازی و ساخت «اولین سالن نمایش ویژه کودک و نوجوان» در استان قم را نیز ارائه کرد که به زودی مراحل اجرایی آن در قم آغاز خواهد شد. 

کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه موجود در شهر قم، خواستار ارتباط بیشتر انجمن هنرهای نمایشی با مدیران ارگان‌های اجرایی استان جهت استفاده از ظرفیت های حمایتی آنان از رویدادهای نمایشی استان شد.

عقیقی در ادامه با رئیس انجمن هنرهای نمایشی ایران در خصوص فعالیت های انجام شده در انجمن هنرهای نمایشی استان قم و روند ثبت اساسنامه این انجمن‌ به گفتگو پرداخت. 

دیدار با سیدجواد طاهری مدیر تئاتر شهر نیز برنامه بعدی ایشان در این سفر کاری بود.
مطالب مرتبط

یادداشت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به مناسبت روز جهانی تئاتر

هنرهای نمایشی، ریشه در ذات حقیقت‌جوی انسان دارد
یادداشت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به مناسبت روز جهانی تئاتر

هنرهای نمایشی، ریشه در ذات حقیقت‌جوی انسان دارد

امیرعلی عموزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، در پیامی، روز جهانی تئاتر را تبریک گفت و هنرهای نمایشی را از الزامات حیاتی زیستن دانست.

|

نظرات کاربران