در حال بارگذاری ...
درادامه اجرای نمایشهای خیابانی جشنواره افلاکیان استان قم

«مهندس مین» به کارگردانی محمدرضا پیغمبری در قم اجرا شد

در حاشیه کنگره ملی شهدای استان قم ودرادامه اجرای نمایشهای خیابانی جشنواره ، نمایش مهندس مین در قم به اجرا درآمد.

به گزارش تئاتر قم ، نمایش خیابانی" مهندس مین" به نویسندگی مرتضی شاه کرم  و کارگردانی محمدرضا پیغمبری و نقش آفرینی محمدرضا عابدین ، محمد سعادتمند ، ابراهیم وفایی و علیرضا مهرپویا در گلزارشهدای قم به اجرا درآمد.  در این اجرا مرتضی مرتضوی راد مسئول دفتر کانون تئاتر خیابانی انجمن هنرهای نمایشی استان قم نیز حضور یافته و از گروه نمایشی مهندس مین تقدیر و تشکر نمود.

نمایش خیابانی" مهندس مین" توسط باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم تولید شده است. این نمایش جزو منتخبین نخستین جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان بوده و موفق به دریافت دو جایزه کارگردانی دوم ( محمدرضا پیغمبری) و بازیگری دوم ( محمد سعادتمند)از این جشنواره شده است.

جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان در حاشیه برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان بسیج هنرمندان و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم برگزار شده و هر گروه نمایشی منتخب در این جشنواره ، تعداد 10 اجرای عمومی در سطح استان قم خواهند داشت.
مطالب مرتبط

محمدرضا شاهمردی کارگردان حاضر در جشنواره استانی قم

ورود هنرجویان به بدنه اصلی و حرفه‌ای تئاتر قم ضروری است
محمدرضا شاهمردی کارگردان حاضر در جشنواره استانی قم

ورود هنرجویان به بدنه اصلی و حرفه‌ای تئاتر قم ضروری است

محمدرضا شاهمردی کارشناس ارشد ادبیات نمایشی است و یکی دو دهه‌ است مشغول به فعالیت در زمینه هنرهای نمایشی در زمینه های نویسندگی، کارگردانی، تدریس است و امسال با نمایش «شاعرانگی یک شازده ی شوربخت» در جشنواره استانی قم حضور

|

کارگردان نمایش حاضر در جشنواره استانی تئاتر قم

همه باید کمک کنیم تا جشنواره  بهتری داشته باشیم
کارگردان نمایش حاضر در جشنواره استانی تئاتر قم

همه باید کمک کنیم تا جشنواره بهتری داشته باشیم

محمدرضا مهربانی، دانشجوی ارشد ادبیات نمایشی، چندسالی است که در فضای تلویزیون، سینمای کوتاه و تئاتر کار می‌کنم. تئاتر خودکشی ممنوع در سال ۱۳۹۶ که در جشنواره ۱۹ استانی اجرا داشت،آخرین تئاتری بود که کار کرد و امسال با نمایش «مگس» در جشنواره استانی قم حضور دارد.

|

نظرات کاربران